Buty na Minifee 1/4

Masz problem z lalką? Zapytaj o radę!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Buty na Minifee 1/4

Post autor: Czarnab1 »

Hej,
kupiłam na ebay buty dla BJD 1/4 Fairyland Minifee dla mojej Chicline. Iiiiii są ogromne.
Dopiero teraz doczytałam nisko w opisie, że są też na 22"Tonner American Model.
Czy lalki 1/4 Fairyland Minifee są dużo większe od 1/4 Minifee Chicline? Na zdjęciach nie mają ogromnych stóp. :(

Awatar użytkownika
Saga
Posty: 365
Rejestracja: 09 paź 2015, 22:36
Kontakt:

Re: Buty na Minifee 1/4

Post autor: Saga »

Minifee mają stopy długości 5,5cm, a Chicline - 4cm. Ostatnio przekopywałam się przez Aliexpress w poszukiwaniu butów i konkluzja dla mnie jest taka, że buty 1/4 mogą być naprawdę ogromne xD Ciężko jest znaleźć coś, co pasuje jak ulał nawet na stopę 5,5cm. Jeżeli Twoje buty są stricte na Minifee, to te 1,5cm to i tak ogromnie dużo (już 0,5cm wewnętrznej długości w najmniejszych adidasach, jakie znalazłam dla mojej dziewczyny, to kłopot do zapchania skarpetą).

Rozejrzyj się też za butami w skali 1/6, trafiają się takie z wewnętrzną długością 4cm (na pewno kilka takich widziałam na Ali podczas poszukiwań, ale nie pamiętam w jakim stylu były, najpewniej męskie).

Powodzenia. Szukanie butów idealnych w cenie, która nie powala to koszmar xD

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Buty na Minifee 1/4

Post autor: Czarnab1 »

Saga ślicznie dziękuję. :* Zmylił mnie rozmiar 1/4.
"Kajaki" sprzedam i będę szukać dalej. A już myślałam, że trafiły mi się ładne buty Cicline. xD

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości