Namiot bazcieniowy

Masz problem z lalką? Zapytaj o radę!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Namiot bazcieniowy

Post autor: Asiasta »

Jak robicie zdjecia swoim lalkom. Ja odważylam się kupic na allegro namiot bezcieniowy z lampami i dodatkowymi tłami. Jakość średnia ale dla amatora takiego jak ja wystarczy. Bede musiala doszyc kilka rzep zeby stadilniej zamocowac tla. Kupie jeszcze taśmy ledowe na usb.
Do tej pory musialam biegać po pokojach w poszukiwaniu dobrego światła. Niestety rozmiar namiotu miał być 50cm/50cm, a w rzeczywistości ma jakieś 45 cm. Lalki 16 calowe mnie mogą stać w namiocie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 739
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Namiot bazcieniowy

Post autor: Carmazin »

o, też mam! tylko że ja dostałam od przyjaciół na urodziny, ale GIGANTA, ma 80 cm wysokości, mogłabym w nim spać :rotfl:
I z mojego doświadczenia wynika, że normalne lampy biurkowe z ikei też się sprawdzają, tylko muszą oświetlać z dwóch stron i mieć żarówki o tej samej barwie.


Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1057
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Namiot bazcieniowy

Post autor: Kamelia »

Mam stół i softboxy na statywach. O tyle łatwiejsze w użytku, że zawsze gdzieś ten centymetr-dwa tła można dorobić lub użyć lamp przy zupełnie innej dekoracji. Np. plaży na stoliku kawowym. :D

Obrazek

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Namiot bazcieniowy

Post autor: Asiasta »

Pentesilea moze kiedys jak kupię mieszkanie bede mogła pozwolić sobie na takie cuda do sesji. Tym czasem muszę e zadowolić sie małym składanym namiotem :(

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1057
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Namiot bazcieniowy

Post autor: Kamelia »

Wiesz, ja też nie mam nie wiadomo ile miejsca. Lampy stoją w kącie jedna na drugiej i rozkładam tylko do zdjęć. Bo to prawda, po ustawieniu zajmują sporo przestrzeni i nie ma się jak ruszyć. :) Zdjęcia robię tylko jak dzieci śpią i nie ma ryzyka zaplątania się w kable. ;)

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Namiot bazcieniowy

Post autor: Aarjelin »

ależ to wszystko ciekawe, muszę widzę sporo nadrobić jeśli chodzi o takie techniczne patenty :szok:
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1628
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Namiot bazcieniowy

Post autor: Czarnab1 »

Kupiłam namiot 60x60x60. Idealny dla moich lalek 16". Do namiotu kupiłam osobno najtańsze lampki biurkowe z Ikeły. Mam jeszcze jedną wysoką, gdyby trzeba było doświetlić od góry. Lampki świecą na biało, a pod namiotem jest naprawdę jasno, tylko z odległości telefon zmienił barwę.

Obrazek

Obrazek

Kotu też się podoba, bo już sobie zrobił w nim legowisko.... Teraz go nie mogę złożyć. (Kociarze wiedzą o co chodzi) ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1057
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Namiot bazcieniowy

Post autor: Kamelia »

Super! Ale kot skradł post. :P Czyli w wyposażeniu namiotów bezcieniowych powinien być jeszcze wałek do czyszczenia z sierści... xD

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1628
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Namiot bazcieniowy

Post autor: Czarnab1 »

Pentesilea pisze:Super! Ale kot skradł post. :P Czyli w wyposażeniu namiotów bezcieniowych powinien być jeszcze wałek do czyszczenia z sierści... xD
Hehe mam zapas wałków w domu.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości