Stylizacja włosów lalki

Masz problem z lalką? Zapytaj o radę!
Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Stylizacja włosów lalki

Post autor: Neytiri »

Małe gumki recepturki to podstawa. Do upinania misterniejszych koków stosowałam szpilki oraz igłę z nitką. Nie wszywałam w główkę, ale we włosy, żeby zacieśnić upięcie.
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
roroDolls
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2016, 11:17
Lokalizacja: Krakow / Norwich
Kontakt:

Re: Stylizacja włosów lalki

Post autor: roroDolls »

kontunuuje rozwazania o karbowaniu wlosow tutaj..
..jak pisalam w watku o Totaly Hair - na lekko wilgotnych wlosach, ustrojstwo nastawione na 3 z 10, strzymane z 5 sekund dziala bardzo dobrze oraz nieznika po zamoczeniu i rozczesaniu.

Wczoraj sprubowalam jeszcze raz na starszej lalce Benettonce (totalka sie suszy po drugiej turze odszczurzania)..

przedtem puszyste sianko, a teraz:
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Stylizacja włosów lalki

Post autor: Asiasta »

Kupilam saranowe włosy do rerootu dla moich lalek Totally Hair. Brunetce uzupełnię braki tak aby wlosy byly gęstsze, oryginalnej główce barbie totally z 90 lat wszyje blond włosy, a główkę po reroocie zamierzam podmienić
Reprodukcji totally hair.. Mam dwa pytania:
Jak zrobic i ułożyć jej grzywke?
Dokładnie przyjrzę się rootowaniu u brunetki ale może ktoś z was już robił reroot totallce i podzieli sie swoimi doświadczeniami.
Jaką karbownice mam kupić aby wzór karbowania był drobny jak w oryginalnych włosach i żeby wlosy sie nie spaliły?

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1894
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Stylizacja włosów lalki

Post autor: barbusia77 »

Ja podkladalam gruba kredkę pod grzywkę i z góry wrzątkiem polewalam.
<3

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Stylizacja włosów lalki

Post autor: Asiasta »

barbusia77 pisze:Ja podkladalam gruba kredkę pod grzywkę i z góry wrzątkiem polewalam.
Dziekuję za podpowiedź na to nie wpadlam :)
Rozumiem, że najpierw układasz grzywke a potem ucinasz, tak zrobilam u Dee Dee tylko u niej musialam bawic sie z wygieta rurką bo jej grzywka ma inny uklad wzdłuż przedzialka.

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1894
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Stylizacja włosów lalki

Post autor: barbusia77 »

Asiasta pisze:
barbusia77 pisze:Ja podkladalam gruba kredkę pod grzywkę i z góry wrzątkiem polewalam.
Dziekuję za podpowiedź na to nie wpadlam :)
Rozumiem, że najpierw układasz grzywke a potem ucinasz, tak zrobilam u Dee Dee tylko u niej musialam bawic sie z wygieta rurką bo jej grzywka ma inny uklad wzdłuż przedzialka.
wydzielam pasmo włosów na grzywkę,podkladam pod nią kredkę bambino lub opakowanie po tuszu do rzęs i z góry polewam goraca lub wrzącą woda w zależności od włosów lalki :) Końcowki włosow z pasma przycinam na długość podwinietej grzywki i już :D
<3

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Stylizacja włosów lalki

Post autor: Asiasta »

Super. Od dawna zabierałam się za reroot włosów dla lalki Totally Hair. Już z niecierpliwością czekam na saranowe włosy :D.

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1894
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Stylizacja włosów lalki

Post autor: barbusia77 »

Asiasta pisze:Super. Od dawna zabierałam się za reroot włosów dla lalki Totally Hair. Już z niecierpliwością czekam na saranowe włosy :D.
tylko uważaj z temperaturą wody. Ja grzywkę robiłam na oryginalnych włosach lalkowych,nie wiem jak zachowa się saran :mysli:
<3

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości