Kanały na youtube o tematyce lalkowej

Gdzie, co i jak- czyli dzielimy się adresami ciekawych stron o tematyce lalkowej.
ODPOWIEDZ
Karo
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 16:21
Kontakt:

Kanały na youtube o tematyce lalkowej

Post autor: Karo »

Oglądacie jakieś kanały dotyczące lalek? Ja co tydzień w czwartek oglądam "Suresh NY". Niedługo po powstaniu kanału zaczęłam kolekcjonować lalki, więc można powiedzieć, że jestem z nim od początku. Pamiętam jak dostał w prezencie od innego youtubera Ariel od disney store, zainspirowałam się i kupiłam wtedy taką samą. xD Podoba mi się, że hobby lalkowe łączy z modą. Przy każdej prezentacji dokładnie opisuje każdy materiał, z którego wykonane są stroje. Ogólnie jego kolekcja inspiruje mnie do dziś. Poza tym oglądam kanał "Beauty Inside A Box", ale nie wszystkie pokazywane tam lalki do mnie przemawiają np. bratz. Bardzo lubię również OOAKi Hextiana, gościu ma talent. Oglądam też Poppen Atelier, mimo, że monster high to nie moja bajka, bardzo ładnie je przerabia. Trochę irytuje mnie jej akcent, ale ogólnie da się oglądać. A wy polecacie jakieś interesujące kanały?

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 985
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kanały na youtube o tematyce lalkowej

Post autor: Soihime »

Ja oglądam Myfroggystuff lubię to, że ona wykorzystuje wtórnie materiały. Również oglądam Poppen Atelier, faktycznie na początku akcent przeszkadzał, ale babeczka dobrze zna się na rzeczy i dużo się od niej nauczyłam. Hextiana też oglądam, ale trochę męczy mnie, że każdy jego repaint przypomina DragQeen. Oprócz tego zaglądam na kanały: TheDollFairy, DollMotion, Moonlight Jewel, Dollightful, The Dolly Geek, Dolls Brand- New Look, tamakyu, Dollumentary, Kyros Workshop, Doll Mill, Mozekyto, Candy's Dolls i wiele innych, ale te wg mnie są godne polecenia.

Awatar użytkownika
lemur
Posty: 34
Rejestracja: 15 kwie 2018, 15:52
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Kanały na youtube o tematyce lalkowej

Post autor: lemur »

Ja też oglądam MyFroggystuff i Poppen Atelier. Od siebie jeszcze dodam The Doll Circle, lubię oglądać jej recenzje. O pullip ogladam Theri Ppoi, omocha crush ma duzo fajnych filmików. Poza tym dollbride (fajnie przerabia bts) UNNiEDOLLS ma super kanał,tutoriale, repainty, recenzje blythe, mellsdolls, Maile Lani mają fajne filmiki o szyciu. Ogólnie lubiłam oglądac Nicolle's Dreams ale ostatnio już nie dodaje nic ;( ale nadal duzo mozna sie nauczyć z jej filmikow.

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kanały na youtube o tematyce lalkowej

Post autor: Czarnab1 »

Polecam Jessica Shin. Wstawia proste tutoriale jak uszyć ręcznie ubranka dla Barbie. 😍
W kółko mogę oglądać Nigel Chia 🥰

Czasami oglądałam też Suresh NY. Teraz rzadziej, odkąd dostaje lalki od Mattel i IT jego reakcje są mega sztuczne. Zachwyca się lalką, którą by normalnie skrytykował... Szkoda, że dał się przekupić giftami 😠 Podoba mi się unboxing lalek z jego partnerem, jest taki naturalny i śmiesznie obchodzi się z lalkami. 🥰

Oglądam sporo o repaintach i robieniu wigów, ale ich nie subskrybuję, więc nazw nie przytoczę. Po prostu biorę po kolei z wyszukiwarki.

Karo
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 16:21
Kontakt:

Re: Kanały na youtube o tematyce lalkowej

Post autor: Karo »

No właśnie odkąd zrobił się "poprawny" prawie wgl go nie oglądam. Teraz pewnie mu się to opłaca, ale kiedyś potrafił normalnie przyznać, że coś jest słabe. W sumie jego reakcje zawsze były poniekąd sztuczne. Pierwsze co mówi to "OMG" z wiecznie tą samą "zaskoczoną" miną.

Awatar użytkownika
Riv
Posty: 116
Rejestracja: 15 cze 2014, 11:27
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Re: Kanały na youtube o tematyce lalkowej

Post autor: Riv »

Ja oglądam Clawdeena9 (i tu mogę przyznać, że nie wiem, czy bardziej ze względu na treści lalkowe, czy na stylizacje prowadzącego) i Toohunky Toys (z opiniami czasem się nie zgadzam i on sam wydaje mi się być mało krytyczny, ale przynajmniej pokazuje każdy detal lalki, więc jest pomocny przy rozważaniu kupna). No i ostatnio uczyłam się robić wełnianą perukę na przykładzie tutorialu wspomnianej Mozekyto – przyznam, że wyszło sporo gorzej niż na filmiku (choć i tak akceptowalnie), ale odpowiedzialność biorę na siebie. :D

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 190
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: Kanały na youtube o tematyce lalkowej

Post autor: kenereri »

Barbination - pełno Barbie w słodkim wydaniu
xCanadensis - ogromna kolekcja, większość możliwych lalek
Darling Dollz - ciekawostki, historie, dramy w świecie lalkowym
EvelynMariahDoll - recenzje z żywą Bratz
The Doll Circle - recenzje
caitlin mckillop - sporo o klasycznych filmach Barbie i tematach lalkowych w tym zakresie
zombiexcorn - recenzje nowości, głównie MH

z polskich polecam
kotukan - kanał raczej zabawkowy, ale nasz polski i są też lalki
parodia sukcesu - recenzje z humorem
kącik Darii - głównie Monster High, ale też novi stars

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość