Kolekcjonerskie nowości Mattela

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
Awatar użytkownika
amaret
Posty: 47
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:56
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie nowości Mattela

Post autor: amaret »

Bananowa bonanza xD Uwielbiam takie lalki. Mimo brokatu (też uważam, że za dużo go tam) nadal jest bardzo ciekawą lalką. Ma piękny makijaż.
Trzeba poczekać na realistyczne zdjęcia, bo promo nie zawsze pokazują wszystko :/
World Of Amaret - Lalki i Szycie Własne
www.world-of-amaret.blogspot.com

Awatar użytkownika
Lena
Posty: 127
Rejestracja: 11 cze 2012, 15:28
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie nowości Mattela

Post autor: Lena »

Sama lalka jest bardzo ciekawa, ma przepiękny malunek oka. :) Ale jej strój mi się nie podoba.

Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie nowości Mattela

Post autor: Only NM »

Ta wesoła panna moim zdaniem nawiązuje do Josephine Baker i jej słynnej spódniczki z bananów :) Podoba mi się ta wesoła koncepcja!
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ


Awatar użytkownika
Mono
Posty: 1954
Rejestracja: 27 gru 2011, 15:43
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie nowości Mattela

Post autor: Mono »

BarbieDream pisze:http://translate.google.com.br/translat ... oll.com.br Jest Edward i Bella, ale także Carlisle, Esme i Emmett :)
EMMETT! :serducho: Podobny! I Carlisle, och! :serducho:
A ta Bella to dla mnie już nie Bella. Nie podoba mi się, zbyt poważna.
W świecie Barbie
W razie problemów, proszę o kontakt przez FB, dziękuję.

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Aida
Posty: 221
Rejestracja: 07 lip 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie nowości Mattela

Post autor: Aida »

Carlisle i Emmett nawet im się udali :) Esme podoba mi się nawet bardzo. niestety Bella jest dla mnie taka sobie, nic nadzwyczajnego. Kiedyś chciałam miećVictorię i Jane z tej serii ale całkowicie mi przeszło. Ogólnie "zmierzchowe" lalki nie podnoszą mi ciśnienia ale kto wie może kiedyś sobie sprawię jakąś tak z czystej ciekawości.

Awatar użytkownika
astridnat
Posty: 1052
Rejestracja: 25 mar 2012, 02:01
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie nowości Mattela

Post autor: astridnat »

Aida pisze:Carlisle i Emmett nawet im się udali :) Esme podoba mi się nawet bardzo. niestety Bella jest dla mnie taka sobie, nic nadzwyczajnego. Kiedyś chciałam miećVictorię i Jane z tej serii ale całkowicie mi przeszło. Ogólnie "zmierzchowe" lalki nie podnoszą mi ciśnienia ale kto wie może kiedyś sobie sprawię jakąś tak z czystej ciekawości.
Też uważam, że Carlisle i Emmet są najlepsi:)
Obrazek

Awatar użytkownika
Grażyna
Posty: 1297
Rejestracja: 04 mar 2012, 20:38
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie nowości Mattela

Post autor: Grażyna »

Jakie te lalki są obrzydliwie brzydkie :boisie: Ze zmierzchowych to podobał mi się tylko ten mięśniak w gatkach, reszta spokojnie mogłaby zostać przemielona i przerobiona na plastikowe stołki, byłoby więcej pożytku.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie nowości Mattela

Post autor: Mangalarga »

Pierwsza Bella była śliczna (jako lalka sama w sobie, bo do aktorki wcale nie podobna), reszta w ogóle mnie nie rusza ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Lacrima
Posty: 1336
Rejestracja: 09 sty 2012, 19:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie nowości Mattela

Post autor: Lacrima »

Abstrachując od pierwowzorów, kopletnie nie rozumiem dlaczego tej Belli dali taką super kurtkę, ale czegoś do zakrycia gołego tyłka to juz pożałowali, kto chodzi w samych rajstopach ? :facepalm:
You can't buy happiness, but you can buy dollies. And that's kind of the same thing.
Mój flickr: http://www.flickr.com/photos/108814335@ ... 910744495/

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie nowości Mattela

Post autor: BarbieDream »

Aida pisze:Carlisle i Emmett nawet im się udali :) Esme podoba mi się nawet bardzo. niestety Bella jest dla mnie taka sobie, nic nadzwyczajnego. Kiedyś chciałam miećVictorię i Jane z tej serii ale całkowicie mi przeszło. Ogólnie "zmierzchowe" lalki nie podnoszą mi ciśnienia ale kto wie może kiedyś sobie sprawię jakąś tak z czystej ciekawości.
Mam dokładnie takie samo zdanie! A Esme jest najlepsza (ale ja mam bzika na punkcie headmoldu Teresa 1990)! Jeśli w ogóle miałabym przygarnąć kogoś z tej ekipy, to tylko i wyłącznie do przeróbki... Najnowsza Bella, Jane czy Victoria bardzo by mi pasowały na wiedźmy. :)
Lacrima pisze:Abstrachując od pierwowzorów, kopletnie nie rozumiem dlaczego tej Belli dali taką super kurtkę, ale czegoś do zakrycia gołego tyłka to juz pożałowali, kto chodzi w samych rajstopach ? :facepalm:
Racja - ta kurtka jest fantastyczna! Reszta, niestety... :facepalm:

Awatar użytkownika
Dark-Beauty
Posty: 740
Rejestracja: 11 lut 2012, 17:12
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie nowości Mattela

Post autor: Dark-Beauty »

Lacrima pisze: kto chodzi w samych rajstopach ? :facepalm:
widzę takie tępe dzidy w ilości masowej na ulicach mojego miasta.
Zapraszam :)
http://darkbeautydoll.blogspot.com/ (Barbie model muse - szycie)
http://dark-beauty-dal.blogspot.com/ (od niedawna little dal+obitsu 11cm)
http://www.flickr.com/photos/81974816@N02/ (galeria)

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie nowości Mattela

Post autor: jewelsnake »

Grażyna pisze:Jakie te lalki są obrzydliwie brzydkie :boisie: Ze zmierzchowych to podobał mi się tylko ten mięśniak w gatkach
Mam podobne odczucia względem urody tych lalek, z tym, że dla mnie tylko Edward jest ładny :D

Miałam nadzieję na jakieś nowe facemoldy u kolejnych mężczyzn, a tu niestety to co zwykle, tyle, że fryzury inne...
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie nowości Mattela

Post autor: Only NM »

Grażyna pisze:Jakie te lalki są obrzydliwie brzydkie :boisie: Ze zmierzchowych to podobał mi się tylko ten mięśniak w gatkach, reszta spokojnie mogłaby zostać przemielona i przerobiona na plastikowe stołki, byłoby więcej pożytku.
Zgadzam się straszne maszkary! Już wolałabym kolekcjonerską edycję Tofika z kabaretu Ani Mru Mru.
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie nowości Mattela

Post autor: jewelsnake »

Lacrima pisze:Abstrachując od pierwowzorów, kopletnie nie rozumiem dlaczego tej Belli dali taką super kurtkę, ale czegoś do zakrycia gołego tyłka to juz pożałowali, kto chodzi w samych rajstopach ? :facepalm:
Przecież to legginsy, a nie rajstopy @@ Sporo kobiet je nosi, nie ma w tym nic dziwnego.
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości