Azjatki

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
JoannaS
Posty: 832
Rejestracja: 13 maja 2014, 18:30
Kontakt:

Re: Azjatki

Post autor: JoannaS »

Obrazek
Działa już :)

Awatar użytkownika
ada.otto
Posty: 115
Rejestracja: 30 gru 2014, 21:36
Lokalizacja: Leszno, Wrocław
Kontakt:

Re: Azjatki

Post autor: ada.otto »

a czy ktoś się orientuje, która Kira/Marina została wydana jako ostatnia? Nie chodzi mi o mold czy DOTW tylko lalkę podpisaną jej imieniem.

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Azjatki

Post autor: ingrid »

W związku ze słabej jakości plastikiem oraz zbyt grubym barkiem do łuzy, lalka ma niezłą bliznę na ręku. Postanowiłam zatem odziać ją w coś z długim rękawem, padło na zrekonstruowany nieco strój Princess of China i wyszła dziewczyna z chińskiej prowincji, ale jaka urocza za to.

Obrazek

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Azjatki

Post autor: Stary_Zgred »

Wyłowiona na bazarze Tropical splash Kira. Bardzo prościutka lalka i jednocześnie bardzo wyrazista.
Obrazek
Lalki z typem twarzy "oriental" miały bardzo przenikliwe, badawcze spojrzenie, które w połączeniu z tajemniczym półuśmiechem robi na mnie do dziś ogromne wrażenie. Bardzo ale to bardzo lubię Kiry, Mariny, Ni(j)e i inne dziewuszki, które miały taki buziak. Były wśród nich ładniejsze i brzydsze, ale jako miłośnik moldu, nie umiem wskazać tych drugich :)
Obrazek

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: Azjatki

Post autor: jewelsnake »

Piekna lalka, tez wyjatkowo lubie ten mold! Zazdroszcze takiego znaleziska na bazarze!
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Azjatki

Post autor: Stary_Zgred »

Mój przyjaciel wpadł dziś na chwilę i z tajemniczą miną oznajmił "Mam coś dla ciebie!". Wypatrzył u pijaczków Kirę i kupił :) Laleczka swoje przeszła i błyszczy jej się twarzyczka, ale nawet z całym bagażem doświadczeń z przeszłości jest bardzo pożądanym gościem.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Azjatki

Post autor: lwica »

Zgredko gratuluję,wspaniały prezent.Kira jest śliczna z tymi brązowymi oczami i zielonym cieniem na powiekach.

Awatar użytkownika
VintageVixen
Posty: 279
Rejestracja: 18 maja 2016, 21:55
Kontakt:

Re: Azjatki

Post autor: VintageVixen »

Zgredko oby dwie Kiary sa sliczne, Tropical Splash ma niezwykla buzie, mimo ze nie lubie azjatyckich klimatow to jakos mnie ona przyciaga. Gratuluje tobie a takze przyjacielowi za takie lowy :)

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1893
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Azjatki

Post autor: barbusia77 »

Azjatki nigdy mnie nie pociagały jednak dziś zakochalam sie w niej- popełniłam hybrydę i podoba mi się jeszcze bardziej :serducho: Obrazek
<3

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Azjatki

Post autor: Aarjelin »

barbusia77, wcale Ci się nie dziwię ^^ odkąd mold Curvy się pojawił, mam do niego słabość :3 jest uroczy :3 a akurar Polka Dot Fun i Skateboarder MtM to moje z nim ulubienice :D Twojej pannie Groszkównie całkiem do twarzy w MtM'towym Curvy wydaniu ^^
( ps: Trochę dla mnie było dziwnym, że ani do pierwszego, ani do drugiego w pełni Curvy MtM ciała Mattel nie wybrało moldu Curvy, który przecie samo stworzyło konkretnie pod ten większy rozmiar :mysli: ...no ale od czego są przeszczepy właśnie xD )
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Azjatki

Post autor: Soihime »

Ślicznie wygląda. Troszkę widać różnice w odcieniach, ale to nie szkodzi. Jej zajebistość przysłania wszystko :D

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości