Barbie 2021

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
Karo
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 16:21
Kontakt:

Re: Barbie 2021

Post autor: Karo »

Na bank jest podretuszowane. Na zbliżeniu widać, że poza mocniejszym makijażem i wzrokiem w bok niczym się nie różni od pospolitej Millie. No i widzę, że farbka jej puściła na ustach. Na pierwszy rzut oka nie widać, ale słabo jak na kolekcjonerską lalkę. Poza tym na IG liczą się kliknięcia i lajki, a nie oddanie rzeczywistości. 😝

Awatar użytkownika
Riv
Posty: 116
Rejestracja: 15 cze 2014, 11:27
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Re: Barbie 2021

Post autor: Riv »

Neytiri pisze: Bardzo mi się podobają, ale jak wszystkie polecą na labelu Gold jak BarbieStyle, to wymiękam, nie kupię tylu lalek po 100$ za każdą :( Mogliby puścić coś przystępniejszego, na równi z BMR.
Podobno (info z tego samego Instagrama) oryginalnie mają być za coś koło 25-30 dolarów, czyli pułap cenowy BMR. Sama na to liczę, jeśli w złotówkach będą za 100-140 to się pewnie na jakąś/jakieś skuszę, drożej nie widzę najmniejszego sensu – ładne główki i ruchliwe ciałka to dużo, ale bez przesady. A ciuchy są takie, że przy odrobinie kombinowania powinnam dać radę w miarę odtworzyć ręcznie, gdzie przy BMR czy nawet Extra nie miałabym szans.

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Barbie 2021

Post autor: Neytiri »

Riv pisze:
06 maja 2021, 20:19
Podobno (info z tego samego Instagrama) oryginalnie mają być za coś koło 25-30 dolarów, czyli pułap cenowy BMR.
Oby! To byłaby fantastyczna wiadomość i słowo daję, że kupiłabym wszystkie, tak jak BMR :D W gruncie rzeczy ciuchy i makijaże BMR są lepszej jakości niż Extra i lalki BMR mają bardziej zaawansowaną artykulację. Więc z tych dwóch serii BMR dla mnie wypadają o wiele lepiej.
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Barbie 2021

Post autor: Czarnab1 »

Na pierwszym zdjęciu są upiększone programem. Później się zorientowałam, że właściciel konta prawie każde zdjęcie przerabia. Niżej wstawiłam oryginalną twarz.

Awatar użytkownika
Riv
Posty: 116
Rejestracja: 15 cze 2014, 11:27
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Re: Barbie 2021

Post autor: Riv »

...a skoro była mowa też o Extra, to na malezyjskie półki właśnie wjechało kilka nowych.
Źrodło (jak zwykle): IG papusile.mele
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tak generalnie to jestem na nie. :D Ktoś to podsumował komentarzem w stylu "co modne nastolatki noszą teraz zdaniem 40-latków" i chyba coś w tym jest (choć 40 to chyba ciut za mało). Przerost wszystkiego w zderzeniu z nijakimi twarzami i moldowanymi skarpetobutami u blondyny, meh. Niektóre elementy strojów bym przygarnęła, ale ogólnie odpuszczę. (Chociaż bardzo ciekawa jestem, jak wyglądałaby pierwsza z rozpuszczonymi włosami).

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1892
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Barbie 2021

Post autor: barbusia77 »

Tę blondyne widziałam w carefurze. Chciałam ją kupić na ciałko ale nie ma artykulacji MTM.
<3

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Barbie 2021

Post autor: Soihime »

Za drogie, za brzydkie, jakby przy ulicy stały i i tiry łapały.

Karo
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 16:21
Kontakt:

Re: Barbie 2021

Post autor: Karo »

Kicz. Taki trochę przerost formy nad treścią.

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Barbie 2021

Post autor: Czarnab1 »

Gorsze od pierwszej serii

Awatar użytkownika
sandrinka
Posty: 159
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:26
Kontakt:

Re: Barbie 2021

Post autor: sandrinka »

O fuj, te nowe Barbie extra są okropne. Wyglądają jakby projektantom skończyły się dobre pomysły na lalki i w ruch poszły jakieś odrzuty z prac nad pierwszą serią.
Btw, pierwsza seria była jeszcze w miarę, choć szkoda, że poskąpili tym lalkom ciałek MTM, ale te trzy z postu powyżej...

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1056
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Barbie 2021

Post autor: Kamelia »

Brakło mi słów, a to nie zdarza się tak często... Co za koszmarki. :facepalm:

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Barbie 2021

Post autor: Czarnab1 »

Paczka z moją Barbie Style nie została doręczona 2 razy przez FedEx. Na śledzeniu brak informacji o przyczynie i brak aktualnego statusu. Ponoć inni mają ten sam problem. Napisałam do Mattel, niech wyjaśniają.
Nie wiem co zrobię jeśli paczka zaginęła. W FedEx zdarza się bardzo często, że paczki giną, albo kradną kurierzy.
Jestem załamna 😭😭😭 bo jest to pierwsza Barbie od kilku lat, której bardzo pragnę. 😭😭😭😭😭

Karo
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 16:21
Kontakt:

Re: Barbie 2021

Post autor: Karo »

Spróbuj jeszcze skontaktować się z ich oddziałem w Twojej miejscowości. Może gdzieś leży u nich na magazynie?

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Barbie 2021

Post autor: Czarnab1 »

Paczka jest w USA. Wyjechała z oddziału 4 dni temu i nie wróciła, tak wynika ze statusu.

Awatar użytkownika
Riv
Posty: 116
Rejestracja: 15 cze 2014, 11:27
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Re: Barbie 2021

Post autor: Riv »

Spamuję tu strasznie ostatnio, ale dorzucę i to: Mattel idzie w greenwashing.
Obrazek
(źródło: IG gutocollector)
Generalnie dodatki mają być tworzone z materiałów z recyklingu (nie wiem, jak z samymi lalkami) a pudełka, jak widać na zdjęciu, mają być proste w formie i przez to też łatwe do przetworzenia.
Oto firma wypuszczająca tryliard plastikowych lalek z plastikowymi dodatkami w plastikowych opakowaniach rocznie dokłada kolejną tegoż plastiku stertę, tylko teraz z recyklingu, także wszystko jest super, środowisko od razu odżyło, zielona przyszłość nas czeka.
:facepalm:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości