Transport lalek Barbie

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Transport lalek Barbie

Post autor: ingrid »

Moje Wehikuły

Autko Scaris z Monsterek, prezent sprzed ok. 2 lat, wciąż trzymam go pod biurkiem z kompletnego braku miejsca na tak spory obiekt
Obrazek

A także latający dywan, tyle, że ten jest od Bratza :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Leela
Posty: 473
Rejestracja: 21 maja 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Transport lalek Barbie

Post autor: Leela »

Miranda, przepraszam... :rolleyes: Ale ja bardzo lubię lalkowe samochody, gdyby nie brak miejsca to może bym miała więcej. W dzieciństwie śliniłam się straszliwie do Magic Voyagera, a tak bardzo bym chciała jeszcze samolot i statek. Jeśli miały być tylko mattelowskie to też przepraszam, ale dla mnie Simba robiła najlepsze samochody - realistyczne i w normalnych kolorach, tylko nie bardzo w skali. Chrystler, Smart, Citroen C3, ten Mini Cooper...

Latający dywan jak na razie wygrywa, ja mogę co najwyżej dorzucić jeszcze konia. ;)
Ćwierć wieku temu moje lalki podróżowały liniami lotniczymi "Ręka", tak się bawiłam, serio...

Awatar użytkownika
borze
Posty: 337
Rejestracja: 03 lut 2012, 21:16
Lokalizacja: Zgorzelec/Kraków
Kontakt:

Re: Transport lalek Barbie

Post autor: borze »

Leela pisze: moje lalki podróżowały liniami lotniczymi "Ręka", tak się bawiłam, serio...
A moje samochodami marki "Kapeć" i do tej pory nie zaznały większych luksusów :pudło:

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Transport lalek Barbie

Post autor: lwica »

Leela przepiękne pojazdy.U Ciebie to laleczki mają jak w raju samochodowo-motorowym,do wyboru,do koloru.

Ingrid super autko niczym z rodziny Adamsów,takie mroczne ale urocze.O latający dywan,nie miałam bladego pojęcia,że coś takiego zostało stworzone dla lalek.

Awatar użytkownika
DragonLady
Posty: 571
Rejestracja: 05 lut 2016, 17:29
Kontakt:

Re: Transport lalek Barbie

Post autor: DragonLady »

Haha, ale się nabrałam ;), po tytule myślałam, że to wątek o przewożeniu lalek w wygodny a bezpieczny sposób ;). A Wy tu takie cuda motoryzacji pokazujecie :).

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Transport lalek Barbie

Post autor: lwica »

DragonLady nie Ty pierwsza.Ja myślałam po tytule,że chodzi o to w jakim stanie lalki i ich opakowania zostają dostarczane do naszych domów hi hi.Może lepszy i mniej mylący byłby tytuł " Transport dla lalek Barbie ".

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Transport lalek Barbie

Post autor: ingrid »

Coś wygasło zdjęcie z latającym dywanem, ale bez obaw zrobiłam nowe i takie jakby bardziej wyraźne :>

Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości