Petycja / list otwarty kolekcjonerów z forum.

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Petycja / list otwarty kolekcjonerów z forum.

Post autor: ingrid »

Flamingo Nie ma co się zawstydzać, petycja po prostu napisana jest naprawdę kapitalnie i nie wiem, czy ujęłabym te wszystkie kwestie lepiej. Język jakim się posłużyłeś trzyma wysoki poziom, tak więc petycja bardzo ładnie nas reprezentuje i dumnie można się pod nią podpisywać, według mojej opinii ;)

Biedna Mbili. Teraz mają fashionki w promocji w carefourze. Też się nad nią zastanawiałam, ponieważ to tylko ok. 35zł (lub aż 35), chociaż ja ostatnio cały czas staram się zbierać kapitał, a nie go rozdrabniać, tylko jak na dzień dzisiejszy powoli mi to idzie i niektóre wymarzone lalki jakby mi się rozpłynęły gdzieś właśnie w marzeniach. Wracając do pudełek, (pakowanie, mocowanie), to kotwice szpecą, żyłki niszczą, a złodziej jak chce, to i tak ukradnie buty, rękę od Monsterki, czy jakieś akcesoria po czym lalka i tak nie nadaje się już do sprzedaży. Może więc lepiej pakować lalki bez żyłek, czy innych drastycznych elementów w zgrzewanych opakowaniach? Najlepiej z akcesoriami obok, bo nie cierpię kupować np. lalki, która ma okulary na nosie i nie widać, jak nadrukowane są oczy.

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Petycja / list otwarty kolekcjonerów z forum.

Post autor: Pink Flamingo »

Starałem się zebrać wszystkie nasze przemyślenia i uwagi, którymi dzieliliśmy się w tym wątku więc przede wszystkim dziękuję wszystkim, którzy chcieli się wypowiedzieć i dodać swoje 3 grosze :)

Właśnie dziś w Kerfie znalazłem swoją Mbili, kompletną i obutą, już siedzi na ciałku MtM :D Zauważyłem, że każdy z butów był obwiązany przezroczystą gumką więc złodziejaszek z auchana musiał się trochę posiłować z tym zadaniem, zwłaszcza, że lalka ma skrzyżowane w kostkach nogi. Zgadzam się z Tobą. W ogóle, pakowanie nowych Fashek jest trochę tragiczne. Wiem, że oszczędności i w ogóle, poza tym, dostajemy mnóstwo ciekawych i różnorodnych lalek w dość niewygórowanej cenie, ale wydaje mi się, że jakość mogłaby być odrobinę, dosłownie odrobinę wyższa. Nie spodziewam się merca za cenę malucha rzecz jasna, ale widzę, że pewne rzeczy można delikatnie poprawić. Koniec offa, przepraszam!

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Petycja / list otwarty kolekcjonerów z forum.

Post autor: Miranda »

A może jednak lepiej napisać od razu list otwarty do siedziby Mattela w Stanach? Zapisałam się jakiś czas temu do grup na FB i tak mi się przypomniało o tej petycji, gdy ktoś z Australii narzekał na posuchę w ich sklepach.

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Petycja / list otwarty kolekcjonerów z forum.

Post autor: Miranda »

Edycja:
na grupie Barbie Collectors na FB pojawiła się inicjatywa wysłania listu do Mattela. Kto chętny może dołączyć do grupy i się wypowiedzieć. ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości