mold Neysa (vel. Joyce, Bambi, New Teresa)

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: mold Neysa (vel. Joyce, Bambi, New Teresa)

Post autor: Pink Flamingo »

borze, spójrz tutaj, to chyba też jest Neysa, tutaj jako Chiara Ferrangi, blogerka i stylistka: https://www.instagram.com/p/BJqtBnGj_MJ/
Moim zdaniem mold bardzo ładnie potraktowany i świetnie oddaje podobieństwo prawdziwej postaci.

Awatar użytkownika
Pokrzyva
Posty: 245
Rejestracja: 12 mar 2017, 12:58
Kontakt:

Re: mold Neysa (vel. Joyce, Bambi, New Teresa)

Post autor: Pokrzyva »

Podbijam, bo taka Neysa się jeszcze nie przewinęła w wątku: Barbie Farmer z cyklu Barbie kariera.

Obrazek
Obrazek


wiem, że już je(że zdjęcia) wstawiałam w innym wątku, ale tak bardzo się cieszę z mojej wieśniaczki, że niewiele mnie to obchodzi :D
Powyższa Neysa ma włosy w sumie w dwóch kolorach, pomieszane złotobrązowe i słomiane, ale pomieszane dość równomiernie. Oczy bardziej brązowe niż szare. Lekko opalona (w stronę oliwki) skóra, ale nadal dość jasna, w sensie, ze nie śniada. Ma kurę w zestawie i nie ma klejogluta. Kocham ją.
Tu powinien być jakiś motywujący, głęboki tekst.

Awatar użytkownika
roroDolls
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2016, 11:17
Lokalizacja: Krakow / Norwich
Kontakt:

Re: mold Neysa (vel. Joyce, Bambi, New Teresa)

Post autor: roroDolls »

normalnie pierwszy kwartal 2017 a ja nei mam ani jednej!
ale jak powiadacie - taka naturalna, taka nijakaaaa

Awatar użytkownika
Pokrzyva
Posty: 245
Rejestracja: 12 mar 2017, 12:58
Kontakt:

Re: mold Neysa (vel. Joyce, Bambi, New Teresa)

Post autor: Pokrzyva »

roroDolls, jak dla mnie nie jest nijaka :zakochany: To znaczy może inaczej - jedna w kolekcji wygląda super, ale zgodzę się, że wszystkie te Neysy to takie klony różniące się (i to nieznacznie) ubarwieniem... Na jednej raczej poprzestanę, ale te złote włoski mnie urzekły!
Tu powinien być jakiś motywujący, głęboki tekst.

Awatar użytkownika
roroDolls
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2016, 11:17
Lokalizacja: Krakow / Norwich
Kontakt:

Re: mold Neysa (vel. Joyce, Bambi, New Teresa)

Post autor: roroDolls »

mi sie podoba ta w duzym boxie niestety - jakies studio fryzur czycos...
moze jakis lebek/trup mnie czeka w niedalekiej przyszlosci;-)

Awatar użytkownika
Pokrzyva
Posty: 245
Rejestracja: 12 mar 2017, 12:58
Kontakt:

Re: mold Neysa (vel. Joyce, Bambi, New Teresa)

Post autor: Pokrzyva »

Hmmm, a ona się czymś różni od tej budżetowej za 20 zł? W sensie oprócz fioletowych włosów od spodu
Tu powinien być jakiś motywujący, głęboki tekst.

Awatar użytkownika
roroDolls
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2016, 11:17
Lokalizacja: Krakow / Norwich
Kontakt:

Re: mold Neysa (vel. Joyce, Bambi, New Teresa)

Post autor: roroDolls »

ni cholery nie moge teraz znalezc...zapamietalam, ze ma ciemne dlugie wlosy czy cos;-)
ta tez niezla.. http://www.toysrus.co.uk/toys/barbie-pi ... 7974480002

edit
(a rzeczywiscie fioletowe, to nawet dobrze;-)...https://pp.userapi.com/c637619/v6376190 ... i9qtu0.jpg)

Awatar użytkownika
Pokrzyva
Posty: 245
Rejestracja: 12 mar 2017, 12:58
Kontakt:

Re: mold Neysa (vel. Joyce, Bambi, New Teresa)

Post autor: Pokrzyva »

Najtańsza jest ta https://guguzabawki.pl/o/Barbie-Czaruja ... 7580-DGX81, chociaz może nie na tej stronie. Gdzies widziałam za 22, tez ma brązowe wlosy.

Tę z kręconymi widziałam w TRU, nie pamietam za ile, ale powyżej setki, bo z jakimiś pierdołami byla. Ogólnie brązowowłosych Teres zatrzęsienie, mnie się osobiście jeszcze ta podoba https://guguzabawki.pl/o/mattel-barbie- ... nc70-dnc71 ma takie fajne kasztanowe włosy....
Tu powinien być jakiś motywujący, głęboki tekst.

Awatar użytkownika
roroDolls
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2016, 11:17
Lokalizacja: Krakow / Norwich
Kontakt:

Re: mold Neysa (vel. Joyce, Bambi, New Teresa)

Post autor: roroDolls »

ciemnowlososc to u mnie podstawa (chyba, ze akurat nie;-)/

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: mold Neysa (vel. Joyce, Bambi, New Teresa)

Post autor: Annorelka »

Gratuluję panny z kurą! :)
Co do moldu, jest śliczny, ale też mnie denerwuje, że wszystkie są identycznie malowane, dlatego moja od razu poszła pod repaint. Jedyną zbliżającą się odmianą będzie ta niebieskowłosa, patrząca w bok panna z Fashionistek.
https://www.flickr.com/photos/143703132 ... 411206902/

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: mold Neysa (vel. Joyce, Bambi, New Teresa)

Post autor: lwica »

Śliczna Tereska,gratuluję nowego nabytku. :klaszcze: Ma fajny kolor włosów taki niby brązowy ale z tymi jasnymi pasemkami wygląda tak delikatnie i ciekawie. :D Tylko mogli tą bluzkę bardziej dopracować.O tak jak ma ta Made to Move z deskorolką koszulę w kratę tylko obciąć rękawy i wyglądałaby dużo lepiej niż ta z namalowanym kołnierzykiem.

A ta niebieskowłosa też śliczna i ma fajne oczka. :)

JoannaS
Posty: 832
Rejestracja: 13 maja 2014, 18:30
Kontakt:

Re: mold Neysa (vel. Joyce, Bambi, New Teresa)

Post autor: JoannaS »

Mam tę ze stoiskiem koktajlowym, kupowałam ze względu na stoisko. Wczoraj natchniona tym wątkiem postanowiłam jej oczy zmniejszyć, zostawić górne rzęsy a resztę przemalować.

Awatar użytkownika
roroDolls
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2016, 11:17
Lokalizacja: Krakow / Norwich
Kontakt:

Re: mold Neysa (vel. Joyce, Bambi, New Teresa)

Post autor: roroDolls »

ooo to czekamy na efekty. ja przeszukalam wczoraj ebay ale jeszcze sie niewalaja...

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: mold Neysa (vel. Joyce, Bambi, New Teresa)

Post autor: Pink Flamingo »

Pokrzyva, bardzo ładna Twoja Neysa Farmerka, też zwróciłem na nią uwagę na fotkach promo, ale nie widziałem jeszcze w sklepie. Ja póki co mam tylko tę Neysę MtM, ale ciężko nam się zżyć biorąc pod uwagę moje wątpliwości względem ciałka MtM i ten piekielny wyciekający z twardej głowy klej. To miła wiadomość, że Farmerka nie ma kleju w głowie.
Faktycznie, teraz Mattel mnóstwo lalek maluje tak samo, począwszy od samej Barbie o buzi Millie, taki key visual widocznie ;) Dobrze chociaż, że pojawiają się urozmaicenia w postaci ciekawych kolorów włosów. Czekam cały czas na ciemnowłosą Millie z zamkniętymi ustami w wydaniu kolekcjonerskim, ciekawe czy się doczekam...
A, jeśli można, to poproszę jeszcze zbliżenie na kurę :D

Awatar użytkownika
Pokrzyva
Posty: 245
Rejestracja: 12 mar 2017, 12:58
Kontakt:

Re: mold Neysa (vel. Joyce, Bambi, New Teresa)

Post autor: Pokrzyva »

Dzięki!

Wiecie, ja osobiście uwielbiam MTM, a deskorolkarkę wczoraj zamówiłam ( :facepalm: ), więc mogę jej ukraść koszulę w kratę dla Farmerki :D Przesadziłam już ją na ciałko pajacykowate (chciałam, żeby była chociaż trochę ruchoma, a nie mam chwilowo żadnej fash :( ), bo fabrycznie była na wysokim.


Niebieskowłosa jest piękna, ale od dziecka mam awersję do lalek patrzących w bok, na zdjęciach wyglądają super, tyle, że ciężko się nimi bawić było jakoś.. :D A co do buźki Millie, to jestem w niej zakochana. Co prawda ta twarz mnoży się teraz wszędzie, ale moim zdaniem jest o wiele lepsza od tych poprzednich wymalowanych i wrednych. IMHO. A ciemnowłosa i ciemnooka byłaby super!


Pink Flamingo- proszę zbliżenie na Kurę. Jak na moje jest trochę przymała i wygląda jak nakładka na ołówek, ma dziurę w.... Khy, od spodu dziurę ma. Jest z twardej gumy, ale sympatyczna, rozmiarowo fajnie wygląda z Evi Shelly ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tu powinien być jakiś motywujący, głęboki tekst.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości