Fashionistas 2016

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Fashionistas 2016

Post autor: reiha »

napisali, że ta z loczkami ma trochę inne ciało, ale porównuję do swojej lalki i chyba jestem ślepa :facepalm: Na pewno majtki są inne :P Na wszelki wypadek macie zdjęcie https://flic.kr/p/zdm61u.

Awatar użytkownika
dollbby
Posty: 2001
Rejestracja: 27 gru 2011, 18:54
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Fashionistas 2016

Post autor: dollbby »

inne jest, ewidentnie. Brak talii, inne piersi, trochę jak ciałko skipper...
kombinują jak umieją, generalnie szok. Tyle nowości , tyle zmian że się ciężko połapać :|

Awatar użytkownika
Lacrima
Posty: 1336
Rejestracja: 09 sty 2012, 19:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Fashionistas 2016

Post autor: Lacrima »

No to jest jakis żart... mamy już jedna Lammily to teraz druga?
Pozostaje albo zgromadzić wielkie zapasy ciałek bb, albo przestać kupować Barbie. W akcie protestu postaram sie o to drugie (nie żeby to obchodzilo cokolwiek poza moim portfelem)

No nie o nie mogę ;( jak po koszmarnym TnT dostaliśmy w końcu normalne ciałko to teraz zrobili z niego dojrzewającą 13latke
<idzie sie bawić w kąt biuściastymi dollfami>
You can't buy happiness, but you can buy dollies. And that's kind of the same thing.
Mój flickr: http://www.flickr.com/photos/108814335@ ... 910744495/

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: Fashionistas 2016

Post autor: jewelsnake »

Nowe ciałko jest faktycznie jakieś takie dziecięce :/ Bellybutton miał piękne proporcje. No cóż, feministki wygrały ponownie, Barbie już nie będzie miała "nierealnej" figury. Szkoda, mam nadzieję, że to nowe ciałko się nie przyjmie.
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Fashionistas 2016

Post autor: ingrid »

Lacrima pisze: No nie o nie mogę ;( jak po koszmarnym TnT dostaliśmy w końcu normalne ciałko to teraz zrobili z niego dojrzewającą 13latke


No, to teraz mnie zasmuciłaś, niemal łamiąc mi serce :( . Ja tak bardzo kocham ciałka TNT, mam chyba ze 70 lalek na tym ciału i jest u mnie numerem jeden. Natomiast BB (belly button) jakoś specjalnie nie lubię i właściwie chyba nigdy za nim nie przepadałam, w moim zbiorze jest może z 5 lalek na ciałku BB (nie wliczając oczywiście najnowszych fashionistek). Nie wiem czemu, ale zawsze denerwował mnie w nim zbyt wysmuklony kształt, wąskie rączki, spore dłonie, wąskie nóżki i powyginane stópki na boki, a przy playline GG, to jakoś mi mdło.

Co do nowego ciałka omawianego w tym wątku, to przy tym zanikaniu talii, wąskich ramionach i płaskich bioderkach niebawem otrzymamy Barbiową Babcię, mogliby dodawać babciowe moldy, co by było ciekawej i kilku Dziadków.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Fashionistas 2016

Post autor: Mangalarga »

Tu lepiej widać porównanie BB z nowym ciałkiem:

Obrazek
Barbie New Body 2015 by Bruno Lentz, on Flickr

Zdecydowanie szersza talia, inne (mniejsze?) cycki i chyba trochę grubsze uda.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lacrima
Posty: 1336
Rejestracja: 09 sty 2012, 19:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Fashionistas 2016

Post autor: Lacrima »

I ramiona i obojczyki inne, reszta mi sie nie podoba ale obojczyki na plus!
You can't buy happiness, but you can buy dollies. And that's kind of the same thing.
Mój flickr: http://www.flickr.com/photos/108814335@ ... 910744495/

Awatar użytkownika
Dampirg85
Posty: 630
Rejestracja: 18 kwie 2013, 23:44
Kontakt:

Re: Fashionistas 2016

Post autor: Dampirg85 »

Hm Po co oni kombinują z nowym ciałem, do tego trochę dziwnym, takim klockowatym. :wrr: Zdecydowanie mi się nie podoba... Tu moim zdaniem Mattel poszło w złym kierunku.
Mam tylko cichą nadzieję, że moja piękna ciemnoskóra murzynka, z tej nowej serii, nie dostała takiego ciała. :zalamka:

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Fashionistas 2016

Post autor: Miranda »

Wąska talia mi się bardziej podoba, ale reszta w nowym ciałku przemawia do mnie. Szczególne brawa za te obojczyki.

Awatar użytkownika
Malina
Posty: 486
Rejestracja: 29 wrz 2015, 20:08
Kontakt:

Re: Fashionistas 2016

Post autor: Malina »

Też nie jestem jakoś strasznie na nie. Talia mogłaby być węższa, ale pod ciuchami nie będzie aż tak tego widać. Będzie za to widać brak przerwy między nogami, której fanką nigdy nie byłam ani u lalek, ani u ludzi.

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Fashionistas 2016

Post autor: Miranda »

Malina, masz rację z tymi nogami. One naprawdę dobrze wygladaja - zdrowo umięśnione, jędrne jak u bardzo zgrabnej dziewczyny.

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Fashionistas 2016

Post autor: ingrid »

Pełne uda u nowej są bardzo w porządku, np. lalki na ciałku TnT mają przyjemnie bardziej okrągłe ciała, wizualnie cięższe, pełniejsze nogi, czy przedramiona. Podobają mi się również rzeźbione obojczyki, ogólnie rzeźbione elementy dodają klasy. Jedynie w tej nowej nie podoba mi się do końca talia, sama nad swoją talią trochę pracuję i staram się ją mieć dość głęboką, więc u lalki z przyjemnością przyjmuję wcięcia. Lubię talię w ciałkach TnT jest śliczna, głęboka, aczkolwiek nie taka wydłużona.

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Fashionistas 2016

Post autor: Annorelka »

W komentarza pod tą fotką jest powiedziane, że obwód talii lalka ma taki sam, ale wydaje się grubsza, bo ramiona tej nowej są węższe. Ciałko jest moim zdaniem ładne - nogi powróciły do dawnego kształtu, a nie takie patki, jak u nowszych Barbie, ale wygląda zdecydowanie za młodo. :(

Awatar użytkownika
Ner
Posty: 512
Rejestracja: 25 gru 2013, 18:39
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Re: Fashionistas 2016

Post autor: Ner »

Pewnie jest duża szansa, że da się te "grube" nóżki przełożyć do smukłego ciałka... ;)

Awatar użytkownika
Malina
Posty: 486
Rejestracja: 29 wrz 2015, 20:08
Kontakt:

Re: Fashionistas 2016

Post autor: Malina »

Ner pisze:Pewnie jest duża szansa, że da się te "grube" nóżki przełożyć do smukłego ciałka... ;)
I to jest bardzo, bardzo dobry pomysł :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości